calendar
Wyszukiwarka
Świdnica
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Świdnica

Znaleziono 113 ofert
aktualne
659 000 zł
75 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica
aktualne
659 000 zł
75 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 8786.67 zł
Szczegóły oferty
aktualne
640 000 zł
81.53 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica, Centrum
aktualne
640 000 zł
81.53 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica, Centrum
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7849.87 zł
Szczegóły oferty
aktualne
450 000 zł
110 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica, Centrum
aktualne
450 000 zł
110 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica, Centrum
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4090.91 zł
Szczegóły oferty
aktualne
360 000 zł
49.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica, Centrum
aktualne
360 000 zł
49.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica, Centrum
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7258.06 zł
Szczegóły oferty
aktualne
240 000 zł
32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica
aktualne
240 000 zł
32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica
  • Piętro 6p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 7500 zł
Szczegóły oferty
aktualne
345 000 zł
62.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica
aktualne
345 000 zł
62.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5511.18 zł
Szczegóły oferty
aktualne
529 000 zł
64.78 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica, os. Zawiszów
aktualne
529 000 zł
64.78 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica, os. Zawiszów
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8166.1 zł
Szczegóły oferty
aktualne
205 000 zł
25.98 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica
aktualne
205 000 zł
25.98 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 7890.69 zł
Szczegóły oferty
aktualne
589 000 zł
44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica, Centrum
aktualne
589 000 zł
44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 13386.36 zł
Szczegóły oferty
aktualne
330 000 zł
78.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica, Centrum
aktualne
330 000 zł
78.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4214.56 zł
Szczegóły oferty
aktualne
365 000 zł
48.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica
aktualne
365 000 zł
48.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7479.51 zł
Szczegóły oferty
aktualne
229 000 zł
36.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica, os. Zarzecze
aktualne
229 000 zł
36.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica, os. Zarzecze
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 6273.97 zł
Szczegóły oferty