calendar
Wyszukiwarka
Świdnica
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Świdnica

Znaleziono 112 ofert
aktualne
849 000 zł
140.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica
aktualne
849 000 zł
140.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6042.7 zł
Szczegóły oferty
aktualne
339 000 zł
57.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica
aktualne
339 000 zł
57.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5854.92 zł
Szczegóły oferty
aktualne
330 000 zł
39 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica, Centrum
aktualne
330 000 zł
39 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica, Centrum
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8461.54 zł
Szczegóły oferty
aktualne
444 000 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica, Centrum
aktualne
444 000 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9652.17 zł
Szczegóły oferty
aktualne
299 000 zł
27 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica
aktualne
299 000 zł
27 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 11074.07 zł
Szczegóły oferty
aktualne
929 000 zł
165.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica
aktualne
929 000 zł
165.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 5
  • Cena za m2 5606.52 zł
Szczegóły oferty
aktualne
820 000 zł
160 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica
aktualne
820 000 zł
160 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 5125 zł
Szczegóły oferty
aktualne
300 000 zł
52.44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica
aktualne
300 000 zł
52.44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5720.82 zł
Szczegóły oferty
aktualne
280 000 zł
34.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica, os. Zarzecze
aktualne
280 000 zł
34.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica, os. Zarzecze
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8069.16 zł
Szczegóły oferty
aktualne
430 000 zł
43.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica
aktualne
430 000 zł
43.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9885.06 zł
Szczegóły oferty
aktualne
489 000 zł
114 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica
aktualne
489 000 zł
114 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4289.47 zł
Szczegóły oferty
aktualne
799 000 zł
101.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica
aktualne
799 000 zł
101.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7864.17 zł
Szczegóły oferty