Wyszukiwarka
Mieszkania na sprzedaż Świdnica
Znaleziono 113 ofert

290 000 zł
65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica, Centrum
Piętro parter
Liczba pokoi 3
Cena za m2 4461.54 zł
Szczegóły oferty

300 000 zł
51.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica, Centrum
Piętro parter
Liczba pokoi 2
Cena za m2 5825.24 zł
Szczegóły oferty

490 000 zł
67.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica, Centrum
Piętro wysoki parter
Liczba pokoi 2
Cena za m2 7270.03 zł
Szczegóły oferty

399 000 zł
65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica, Rynek
Piętro 2p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 6138.46 zł
Szczegóły oferty

359 000 zł
56 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica, os. Zarzecze
Piętro 2p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 6410.71 zł
Szczegóły oferty

519 000 zł
98.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica
Piętro parter
Liczba pokoi 4
Cena za m2 5269.04 zł
Szczegóły oferty

358 000 zł
46.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica, os. Młodych
Piętro 1p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 7649.57 zł
Szczegóły oferty

859 000 zł
137 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica
Piętro 1p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 6270.07 zł
Szczegóły oferty

929 000 zł
165 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica
Piętro 3p
Liczba pokoi 5
Cena za m2 5630.3 zł
Szczegóły oferty

290 000 zł
34.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica, Centrum
Piętro 1p
Liczba pokoi 1
Cena za m2 8309.46 zł
Szczegóły oferty

335 000 zł
63.33 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica, Centrum
Piętro 4p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 5289.75 zł
Szczegóły oferty

270 000 zł
64.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica
Piętro 2p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 4212.17 zł
Szczegóły oferty