Wyszukiwarka
Mieszkania na sprzedaż Świdnica
Znaleziono 113 ofert

419 000 zł
63 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica, Rynek
Piętro 3p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 6650.79 zł
Szczegóły oferty

900 000 zł
193 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica, Centrum
Piętro 2p
Liczba pokoi 5
Cena za m2 4663.21 zł
Szczegóły oferty

550 000 zł
99.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica, Centrum
Piętro 2p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 5522.09 zł
Szczegóły oferty

555 000 zł
120 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica, Centrum
Piętro wysoki parter
Liczba pokoi 6
Cena za m2 4625 zł
Szczegóły oferty

519 000 zł
99 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica, Centrum
Piętro parter
Liczba pokoi 4
Cena za m2 5242.42 zł
Szczegóły oferty

357 603 zł
59.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica
Piętro parter
Liczba pokoi 3
Cena za m2 5990 zł
Szczegóły oferty

630 000 zł
84 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica, Centrum
Piętro 2p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 7500 zł
Szczegóły oferty

179 935 zł
26.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica
Piętro parter
Liczba pokoi 1
Cena za m2 6790 zł
Szczegóły oferty

499 000 zł
91 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica, Centrum
Piętro 3p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 5483.52 zł
Szczegóły oferty

72 000 zł
81.24 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica, Centrum
Cena za m2 886.26 zł
Szczegóły oferty

23 000 zł
27.88 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica, Centrum
Cena za m2 824.96 zł
Szczegóły oferty

190 000 zł
86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica, Centrum
Piętro 3p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 2209.3 zł
Szczegóły oferty