calendar
Wyszukiwarka
Wałbrzych
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Wałbrzych

Znaleziono 518 ofert
aktualne
269 900 zł
51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
aktualne
269 900 zł
51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5292.16 zł
Szczegóły oferty
aktualne
235 000 zł
94.92 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
aktualne
235 000 zł
94.92 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 2475.77 zł
Szczegóły oferty
aktualne
195 000 zł
26.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podzamcze
aktualne
195 000 zł
26.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podzamcze
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 7276.12 zł
Szczegóły oferty
aktualne
315 000 zł
58.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
aktualne
315 000 zł
58.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5421.69 zł
Szczegóły oferty
aktualne
264 900 zł
50.86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Nowe Miasto
aktualne
264 900 zł
50.86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Nowe Miasto
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5208.42 zł
Szczegóły oferty
aktualne
149 000 zł
33 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
aktualne
149 000 zł
33 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 4515.15 zł
Szczegóły oferty
aktualne
349 000 zł
67.12 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
aktualne
349 000 zł
67.12 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5199.64 zł
Szczegóły oferty
aktualne
299 000 zł
85.58 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Nowe Miasto
aktualne
299 000 zł
85.58 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Nowe Miasto
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 3493.81 zł
Szczegóły oferty
aktualne
279 000 zł
43.93 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Nowe Miasto
aktualne
279 000 zł
43.93 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Nowe Miasto
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6351.01 zł
Szczegóły oferty
aktualne
150 000 zł
94.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Sobięcin
aktualne
150 000 zł
94.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Sobięcin
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 1580.61 zł
Szczegóły oferty
aktualne
319 000 zł
50.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podzamcze
aktualne
319 000 zł
50.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podzamcze
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6279.53 zł
Szczegóły oferty
aktualne
249 000 zł
45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
aktualne
249 000 zł
45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5533.33 zł
Szczegóły oferty