calendar
Wyszukiwarka
Wałbrzych
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Wałbrzych

Znaleziono 519 ofert
aktualne
159 000 zł
43.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Gaj
aktualne
159 000 zł
43.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Gaj
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 3638.44 zł
Szczegóły oferty
aktualne
149 000 zł
34.36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
aktualne
149 000 zł
34.36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 4336.44 zł
Szczegóły oferty
aktualne
169 000 zł
30 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
aktualne
169 000 zł
30 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5633.33 zł
Szczegóły oferty
aktualne
199 000 zł
53 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Sobięcin
aktualne
199 000 zł
53 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Sobięcin
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 3754.72 zł
Szczegóły oferty
aktualne
99 000 zł
32.15 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
aktualne
99 000 zł
32.15 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 3079.32 zł
Szczegóły oferty
aktualne
374 900 zł
59.44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
aktualne
374 900 zł
59.44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6307.2 zł
Szczegóły oferty
aktualne
374 900 zł
60 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
aktualne
374 900 zł
60 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6248.33 zł
Szczegóły oferty
aktualne
359 000 zł
65.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podzamcze
aktualne
359 000 zł
65.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podzamcze
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5497.7 zł
Szczegóły oferty
aktualne
189 000 zł
28.08 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
aktualne
189 000 zł
28.08 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 6730.77 zł
Szczegóły oferty
aktualne
189 000 zł
31.08 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
aktualne
189 000 zł
31.08 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 6081.08 zł
Szczegóły oferty
aktualne
375 000 zł
93.81 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
aktualne
375 000 zł
93.81 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 3997.44 zł
Szczegóły oferty
aktualne
235 000 zł
32.13 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
aktualne
235 000 zł
32.13 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7314.04 zł
Szczegóły oferty