Wyszukiwarka
Mieszkania na sprzedaż Wałbrzych
Znaleziono 519 ofert

374 900 zł
60 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
Piętro 2p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 6248.33 zł
Szczegóły oferty

359 000 zł
65.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podzamcze
Piętro 2p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 5497.7 zł
Szczegóły oferty

189 000 zł
28.08 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
Piętro parter
Liczba pokoi 1
Cena za m2 6730.77 zł
Szczegóły oferty

189 000 zł
31.08 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
Piętro parter
Liczba pokoi 1
Cena za m2 6081.08 zł
Szczegóły oferty

375 000 zł
93.81 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
Piętro 4p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 3997.44 zł
Szczegóły oferty

235 000 zł
32.13 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
Piętro 4p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 7314.04 zł
Szczegóły oferty

190 000 zł
36.22 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
Piętro 2p
Liczba pokoi 1
Cena za m2 5245.72 zł
Szczegóły oferty

285 000 zł
54.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podzamcze
Piętro wysoki parter
Liczba pokoi 2
Cena za m2 5238.97 zł
Szczegóły oferty

250 000 zł
48.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podzamcze
Piętro 7p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 5186.72 zł
Szczegóły oferty

175 000 zł
27 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
Piętro 2p
Liczba pokoi 1
Cena za m2 6481.48 zł
Szczegóły oferty

229 000 zł
42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
Piętro parter
Liczba pokoi 2
Cena za m2 5452.38 zł
Szczegóły oferty

269 000 zł
44.45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
Piętro 3p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 6051.74 zł
Szczegóły oferty