calendar
Wyszukiwarka
Wałbrzych
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Wałbrzych

Znaleziono 519 ofert
aktualne
399 000 zł
67.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
aktualne
399 000 zł
67.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5937.5 zł
Szczegóły oferty
aktualne
459 000 zł
104.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podgórze
aktualne
459 000 zł
104.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podgórze
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 4379.77 zł
Szczegóły oferty
aktualne
240 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
aktualne
240 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
230 000 zł
38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
aktualne
230 000 zł
38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6052.63 zł
Szczegóły oferty
aktualne
215 000 zł
50.13 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
aktualne
215 000 zł
50.13 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4288.85 zł
Szczegóły oferty
aktualne
209 000 zł
58.81 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
aktualne
209 000 zł
58.81 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 3553.82 zł
Szczegóły oferty
aktualne
159 000 zł
43.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Gaj
aktualne
159 000 zł
43.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Gaj
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 3638.44 zł
Szczegóły oferty
aktualne
149 000 zł
34.36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
aktualne
149 000 zł
34.36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 4336.44 zł
Szczegóły oferty
aktualne
135 000 zł
40 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Stary Glinik
aktualne
135 000 zł
40 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Stary Glinik
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 3375 zł
Szczegóły oferty
aktualne
169 000 zł
30 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
aktualne
169 000 zł
30 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5633.33 zł
Szczegóły oferty
aktualne
199 000 zł
53 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Sobięcin
aktualne
199 000 zł
53 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Sobięcin
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 3754.72 zł
Szczegóły oferty
aktualne
99 000 zł
32.15 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
aktualne
99 000 zł
32.15 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 3079.32 zł
Szczegóły oferty