Wyszukiwarka
Mieszkania na sprzedaż Wałbrzych
Znaleziono 519 ofert

219 000 zł
42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
Piętro 4p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 5214.29 zł
Szczegóły oferty

455 000 zł
65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podzamcze
Piętro 10p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 7000 zł
Szczegóły oferty

105 000 zł
35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
Piętro 2p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 3000 zł
Szczegóły oferty

365 000 zł
69 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Stary Zdrój
Piętro 1p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 5289.86 zł
Szczegóły oferty

239 000 zł
56.63 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
Piętro 2p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 4220.38 zł
Szczegóły oferty

245 000 zł
39.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Szczawienko
Piętro 1p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 6202.53 zł
Szczegóły oferty

596 000 zł
83 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podgórze
Piętro 2p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 7180.72 zł
Szczegóły oferty

539 000 zł
74 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podgórze
Piętro 2p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 7283.78 zł
Szczegóły oferty

299 000 zł
41.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
Piętro 7p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 7204.82 zł
Szczegóły oferty

259 000 zł
86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
Piętro 3p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 3011.63 zł
Szczegóły oferty

139 000 zł
35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
Piętro 1p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 3971.43 zł
Szczegóły oferty

259 000 zł
61.83 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
Piętro 2p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 4188.91 zł
Szczegóły oferty