Wyszukiwarka
Mieszkania na sprzedaż Wałbrzych
Znaleziono 519 ofert

259 000 zł
61.83 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
Piętro 2p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 4188.91 zł
Szczegóły oferty

379 000 zł
52.65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
Piętro 1p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 7198.48 zł
Szczegóły oferty

97 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Stary Zdrój
Piętro wysoki parter
Liczba pokoi 2
Cena za m2 2020.83 zł
Szczegóły oferty

363 900 zł
63 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Stary Zdrój
Piętro 2p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 5776.19 zł
Szczegóły oferty

249 000 zł
45.56 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
Piętro parter
Liczba pokoi 2
Cena za m2 5465.32 zł
Szczegóły oferty

189 000 zł
43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Nowe Miasto
Piętro parter
Liczba pokoi 2
Cena za m2 4395.35 zł
Szczegóły oferty

139 000 zł
39.07 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Stary Zdrój
Piętro 2p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 3557.72 zł
Szczegóły oferty

220 000 zł
35.49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Nowe Miasto
Piętro 2p
Liczba pokoi 1
Cena za m2 6198.93 zł
Szczegóły oferty

179 000 zł
38.34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podgórze
Piętro 1p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 4668.75 zł
Szczegóły oferty

379 000 zł
67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
Piętro 2p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 5656.72 zł
Szczegóły oferty

220 000 zł
26.26 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
Piętro 11p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 8377.76 zł
Szczegóły oferty

375 000 zł
59.44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
Piętro 2p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 6308.88 zł
Szczegóły oferty