calendar
Wyszukiwarka
Wałbrzych
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Wałbrzych

Znaleziono 518 ofert
aktualne
459 000 zł
85 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podgórze
aktualne
459 000 zł
85 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podgórze
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 5400 zł
Szczegóły oferty
aktualne
349 000 zł
49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podzamcze
aktualne
349 000 zł
49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podzamcze
  • Piętro 5p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7122.45 zł
Szczegóły oferty
aktualne
349 000 zł
48.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podzamcze
aktualne
349 000 zł
48.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podzamcze
  • Piętro 5p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7210.74 zł
Szczegóły oferty
aktualne
220 000 zł
35.49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Nowe Miasto
aktualne
220 000 zł
35.49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Nowe Miasto
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6198.93 zł
Szczegóły oferty
aktualne
299 900 zł
45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
aktualne
299 900 zł
45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6664.44 zł
Szczegóły oferty
aktualne
152 000 zł
36.83 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
aktualne
152 000 zł
36.83 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 4127.07 zł
Szczegóły oferty
aktualne
235 000 zł
48.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Nowe Miasto
aktualne
235 000 zł
48.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Nowe Miasto
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4835.39 zł
Szczegóły oferty
aktualne
88 900 zł
42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Nowe Miasto
aktualne
88 900 zł
42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Nowe Miasto
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 2116.67 zł
Szczegóły oferty
aktualne
319 000 zł
58 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
aktualne
319 000 zł
58 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5500 zł
Szczegóły oferty
aktualne
185 000 zł
41.04 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
aktualne
185 000 zł
41.04 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4507.8 zł
Szczegóły oferty
aktualne
279 000 zł
43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Nowe Miasto
aktualne
279 000 zł
43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Nowe Miasto
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6488.37 zł
Szczegóły oferty
aktualne
329 000 zł
99 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podzamcze
aktualne
329 000 zł
99 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podzamcze
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 3323.23 zł
Szczegóły oferty