Wyszukiwarka
Mieszkania na sprzedaż Wałbrzych
Znaleziono 518 ofert

139 000 zł
55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
Piętro 1p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 2527.27 zł
Szczegóły oferty

359 000 zł
65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Stary Zdrój
Piętro 3p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 5523.08 zł
Szczegóły oferty

329 000 zł
68 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
Piętro 1p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 4838.24 zł
Szczegóły oferty

265 000 zł
45.66 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podzamcze
Piętro 1p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 5803.77 zł
Szczegóły oferty

225 000 zł
34.49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych
Piętro 2p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 6523.63 zł
Szczegóły oferty

399 000 zł
70 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Szczawienko
Piętro 2p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 5700 zł
Szczegóły oferty

205 000 zł
42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
Piętro 3p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 4880.95 zł
Szczegóły oferty

185 000 zł
43.58 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Nowe Miasto
Piętro 2p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 4245.07 zł
Szczegóły oferty

170 000 zł
51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Stary Zdrój
Liczba pokoi 2
Cena za m2 3333.33 zł
Szczegóły oferty

189 000 zł
62.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
Piętro 2p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 3019.17 zł
Szczegóły oferty

335 000 zł
62.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
Piętro 1p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 5360 zł
Szczegóły oferty

99 000 zł
37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podgórze
Piętro 3p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 2675.68 zł
Szczegóły oferty