calendar
Wyszukiwarka
Wałbrzych
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Wałbrzych

Znaleziono 517 ofert
aktualne
31 000 zł
38.56 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podgórze
aktualne
31 000 zł
38.56 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podgórze
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 803.94 zł
Szczegóły oferty
aktualne
33 000 zł
47 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podgórze
aktualne
33 000 zł
47 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podgórze
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 702.13 zł
Szczegóły oferty
aktualne
239 000 zł
87 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podzamcze
aktualne
239 000 zł
87 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podzamcze
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 2747.13 zł
Szczegóły oferty
aktualne
154 900 zł
54.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
aktualne
154 900 zł
54.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 2842.2 zł
Szczegóły oferty
aktualne
84 900 zł
34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
aktualne
84 900 zł
34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 2497.06 zł
Szczegóły oferty
aktualne
190 000 zł
82 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
aktualne
190 000 zł
82 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 2317.07 zł
Szczegóły oferty
aktualne
135 000 zł
45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
aktualne
135 000 zł
45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
  • Piętro 9p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 3000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
78 000 zł
42.71 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podgórze
aktualne
78 000 zł
42.71 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podgórze
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 1826.27 zł
Szczegóły oferty
aktualne
209 000 zł
75.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
aktualne
209 000 zł
75.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 2760.9 zł
Szczegóły oferty
aktualne
110 000 zł
60 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
aktualne
110 000 zł
60 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 1833.33 zł
Szczegóły oferty
aktualne
165 000 zł
74 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
aktualne
165 000 zł
74 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 2229.73 zł
Szczegóły oferty
aktualne
234 000 zł
66 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podzamcze
aktualne
234 000 zł
66 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podzamcze
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 3545.45 zł
Szczegóły oferty