calendar
Wyszukiwarka
Ciechocinek
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Ciechocinek

Znaleziono 50 ofert
aktualne
595 200 zł
49.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ciechocinek
aktualne
595 200 zł
49.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ciechocinek
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 12000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
190 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ciechocinek, Ciechocinek
aktualne
190 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ciechocinek, Ciechocinek
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 3958.33 zł
Szczegóły oferty