Wyszukiwarka
Mieszkania na sprzedaż Ciechocinek
Znaleziono 50 ofert

438 044 zł
53.42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ciechocinek
Piętro 3p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 8200 zł
Szczegóły oferty

618 860 zł
63.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ciechocinek
Piętro parter
Liczba pokoi 3
Cena za m2 9700 zł
Szczegóły oferty

429 000 zł
55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ciechocinek
Piętro 1p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 7800 zł
Szczegóły oferty

553 947 zł
69.33 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ciechocinek
Piętro 1p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 7990 zł
Szczegóły oferty

489 000 zł
61.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ciechocinek
Piętro 1p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 7951.22 zł
Szczegóły oferty

418 000 zł
52.43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ciechocinek
Piętro 3p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 7972.53 zł
Szczegóły oferty

199 000 zł
32.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ciechocinek
Piętro 4p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 6160.99 zł
Szczegóły oferty

488 500 zł
61 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ciechocinek
Piętro parter
Liczba pokoi 3
Cena za m2 8008.2 zł
Szczegóły oferty

399 000 zł
48.93 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ciechocinek
Piętro 1p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 8154.51 zł
Szczegóły oferty

849 000 zł
82.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ciechocinek
Piętro 1p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 10315.92 zł
Szczegóły oferty

700 000 zł
82.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ciechocinek
Piętro 1p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 8505.47 zł
Szczegóły oferty

488 535 zł
61.07 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ciechocinek, Ciechocinek
Piętro niski parter
Liczba pokoi 3
Cena za m2 7999.59 zł
Szczegóły oferty