calendar
Wyszukiwarka
Ciechocinek
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Ciechocinek

Znaleziono 50 ofert
aktualne
399 000 zł
47.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ciechocinek
aktualne
399 000 zł
47.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ciechocinek
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8329.85 zł
Szczegóły oferty
aktualne
279 000 zł
54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ciechocinek
aktualne
279 000 zł
54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ciechocinek
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5166.67 zł
Szczegóły oferty
aktualne
359 000 zł
34.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ciechocinek
aktualne
359 000 zł
34.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ciechocinek
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 10405.8 zł
Szczegóły oferty
aktualne
419 000 zł
47 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ciechocinek
aktualne
419 000 zł
47 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ciechocinek
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8914.89 zł
Szczegóły oferty
aktualne
390 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ciechocinek
aktualne
390 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ciechocinek
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8125 zł
Szczegóły oferty
aktualne
474 000 zł
60 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ciechocinek
aktualne
474 000 zł
60 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ciechocinek
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7900 zł
Szczegóły oferty
aktualne
448 340 zł
55.05 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ciechocinek, Ciechocinek
aktualne
448 340 zł
55.05 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ciechocinek, Ciechocinek
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8144.23 zł
Szczegóły oferty
aktualne
295 000 zł
48.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ciechocinek
aktualne
295 000 zł
48.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ciechocinek
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6082.47 zł
Szczegóły oferty
aktualne
289 000 zł
41.32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ciechocinek
aktualne
289 000 zł
41.32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ciechocinek
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6994.19 zł
Szczegóły oferty
aktualne
495 000 zł
42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ciechocinek
aktualne
495 000 zł
42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ciechocinek
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11785.71 zł
Szczegóły oferty
aktualne
285 000 zł
48.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ciechocinek
aktualne
285 000 zł
48.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ciechocinek
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5876.29 zł
Szczegóły oferty
aktualne
414 000 zł
58.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ciechocinek, Ciechocinek
aktualne
414 000 zł
58.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ciechocinek, Ciechocinek
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7076.92 zł
Szczegóły oferty