calendar
Wyszukiwarka
Ciechocinek
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Ciechocinek

Znaleziono 50 ofert
aktualne
359 000 zł
37.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ciechocinek
aktualne
359 000 zł
37.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ciechocinek
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 9547.87 zł
Szczegóły oferty
aktualne
345 015 zł
40.59 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ciechocinek
aktualne
345 015 zł
40.59 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ciechocinek
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8500 zł
Szczegóły oferty
aktualne
599 000 zł
70.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ciechocinek
aktualne
599 000 zł
70.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ciechocinek
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8496.45 zł
Szczegóły oferty
aktualne
239 000 zł
41.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ciechocinek
aktualne
239 000 zł
41.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ciechocinek
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5786.92 zł
Szczegóły oferty
aktualne
239 000 zł
57.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ciechocinek
aktualne
239 000 zł
57.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ciechocinek
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4127.81 zł
Szczegóły oferty
aktualne
453 475 zł
53.35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ciechocinek
aktualne
453 475 zł
53.35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ciechocinek
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8500 zł
Szczegóły oferty
aktualne
349 914 zł
40.22 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ciechocinek, Ciechocinek
aktualne
349 914 zł
40.22 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ciechocinek, Ciechocinek
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8700 zł
Szczegóły oferty
aktualne
341 475 zł
39.25 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ciechocinek
aktualne
341 475 zł
39.25 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ciechocinek
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8700 zł
Szczegóły oferty
aktualne
579 000 zł
44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ciechocinek
aktualne
579 000 zł
44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ciechocinek
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 13159.09 zł
Szczegóły oferty
aktualne
345 000 zł
54.89 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ciechocinek, Ciechocinek
aktualne
345 000 zł
54.89 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ciechocinek, Ciechocinek
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6285.3 zł
Szczegóły oferty
aktualne
419 000 zł
47 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ciechocinek
aktualne
419 000 zł
47 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ciechocinek
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8914.89 zł
Szczegóły oferty
aktualne
460 000 zł
60.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ciechocinek
aktualne
460 000 zł
60.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ciechocinek
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7578.25 zł
Szczegóły oferty