Wyszukiwarka
Mieszkania na sprzedaż Ciechocinek
Znaleziono 50 ofert

359 000 zł
37.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ciechocinek
Piętro 2p
Liczba pokoi 1
Cena za m2 9547.87 zł
Szczegóły oferty

345 015 zł
40.59 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ciechocinek
Piętro 1p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 8500 zł
Szczegóły oferty

599 000 zł
70.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ciechocinek
Piętro 2p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 8496.45 zł
Szczegóły oferty

239 000 zł
41.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ciechocinek
Piętro 2p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 5786.92 zł
Szczegóły oferty

239 000 zł
57.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ciechocinek
Piętro 4p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 4127.81 zł
Szczegóły oferty

453 475 zł
53.35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ciechocinek
Piętro 1p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 8500 zł
Szczegóły oferty

349 914 zł
40.22 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ciechocinek, Ciechocinek
Piętro parter
Liczba pokoi 2
Cena za m2 8700 zł
Szczegóły oferty

341 475 zł
39.25 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ciechocinek
Piętro parter
Liczba pokoi 2
Cena za m2 8700 zł
Szczegóły oferty

579 000 zł
44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ciechocinek
Piętro wysoki parter
Liczba pokoi 2
Cena za m2 13159.09 zł
Szczegóły oferty

345 000 zł
54.89 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ciechocinek, Ciechocinek
Piętro 2p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 6285.3 zł
Szczegóły oferty

419 000 zł
47 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ciechocinek
Piętro parter
Liczba pokoi 2
Cena za m2 8914.89 zł
Szczegóły oferty

460 000 zł
60.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ciechocinek
Piętro wysoki parter
Liczba pokoi 3
Cena za m2 7578.25 zł
Szczegóły oferty