calendar
Wyszukiwarka
Osielsko
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Osielsko

Znaleziono 64 ofert
aktualne
345 000 zł
72 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Maksymilianowo
aktualne
345 000 zł
72 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Maksymilianowo
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4791.67 zł
Szczegóły oferty
aktualne
735 000 zł
92 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Niemcz
aktualne
735 000 zł
92 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Niemcz
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7989.13 zł
Szczegóły oferty
aktualne
979 000 zł
110 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Niemcz
aktualne
979 000 zł
110 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Niemcz
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 8900 zł
Szczegóły oferty
aktualne
620 000 zł
65.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Niemcz
aktualne
620 000 zł
65.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Niemcz
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9509.2 zł
Szczegóły oferty
aktualne
990 000 zł
112.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Niemcz
aktualne
990 000 zł
112.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Niemcz
  • Piętro niski parter
  • Liczba pokoi 5
  • Cena za m2 8831.4 zł
Szczegóły oferty
aktualne
785 000 zł
97.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Niemcz
aktualne
785 000 zł
97.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Niemcz
  • Piętro niski parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8059.55 zł
Szczegóły oferty
aktualne
555 000 zł
65.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Niemcz
aktualne
555 000 zł
65.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Niemcz
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8512.27 zł
Szczegóły oferty
aktualne
499 000 zł
69 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Żołędowo
aktualne
499 000 zł
69 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Żołędowo
  • Piętro niski parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7231.88 zł
Szczegóły oferty
aktualne
995 000 zł
109 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Niemcz
aktualne
995 000 zł
109 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Niemcz
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 9128.44 zł
Szczegóły oferty
aktualne
885 000 zł
94.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Niemcz
aktualne
885 000 zł
94.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Niemcz
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 9325.61 zł
Szczegóły oferty
aktualne
885 000 zł
94.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Niemcz
aktualne
885 000 zł
94.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Niemcz
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 9325.61 zł
Szczegóły oferty
aktualne
885 000 zł
94.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Niemcz
aktualne
885 000 zł
94.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Niemcz
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 9325.61 zł
Szczegóły oferty