calendar
Wyszukiwarka
Osielsko
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Osielsko

Znaleziono 64 ofert
aktualne
633 000 zł
64.01 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Osielsko
aktualne
633 000 zł
64.01 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Osielsko
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9889.08 zł
Szczegóły oferty
aktualne
945 000 zł
109 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Niemcz
aktualne
945 000 zł
109 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Niemcz
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 8669.72 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 100 000 zł
100 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Osielsko
aktualne
1 100 000 zł
100 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Osielsko
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 11000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
697 068 zł
68.34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Niemcz
aktualne
697 068 zł
68.34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Niemcz
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 10200 zł
Szczegóły oferty
aktualne
637 936 zł
61.34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Niemcz
aktualne
637 936 zł
61.34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Niemcz
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10400 zł
Szczegóły oferty
aktualne
597 809 zł
55.87 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Niemcz
aktualne
597 809 zł
55.87 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Niemcz
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10700 zł
Szczegóły oferty
aktualne
846 000 zł
94.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Niemcz
aktualne
846 000 zł
94.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Niemcz
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 8914.65 zł
Szczegóły oferty
aktualne
999 000 zł
129 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Niemcz
aktualne
999 000 zł
129 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Niemcz
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7744.19 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 100 000 zł
138.21 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Niemcz
aktualne
1 100 000 zł
138.21 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Niemcz
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7958.9 zł
Szczegóły oferty
aktualne
595 000 zł
42.64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Niemcz
aktualne
595 000 zł
42.64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Niemcz
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 13954.03 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 100 000 zł
100 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Osielsko
aktualne
1 100 000 zł
100 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Osielsko
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 5
  • Cena za m2 11000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
633 000 zł
64.13 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko
aktualne
633 000 zł
64.13 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9870.58 zł
Szczegóły oferty