calendar
Wyszukiwarka
Osielsko
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Osielsko

Znaleziono 64 ofert
aktualne
779 000 zł
92.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Niemcz
aktualne
779 000 zł
92.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Niemcz
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8449.02 zł
Szczegóły oferty
aktualne
780 000 zł
64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Niemcz
aktualne
780 000 zł
64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Niemcz
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 12187.5 zł
Szczegóły oferty
aktualne
599 000 zł
57.32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko
aktualne
599 000 zł
57.32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10450.1 zł
Szczegóły oferty
aktualne
512 803 zł
45.77 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Niemcz
aktualne
512 803 zł
45.77 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Niemcz
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11203.91 zł
Szczegóły oferty
aktualne
480 142 zł
41.72 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Niemcz
aktualne
480 142 zł
41.72 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Niemcz
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11508.68 zł
Szczegóły oferty
aktualne
481 601 zł
41.84 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Niemcz
aktualne
481 601 zł
41.84 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Niemcz
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11510.54 zł
Szczegóły oferty
aktualne
502 295 zł
43.29 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Niemcz
aktualne
502 295 zł
43.29 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Niemcz
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11603.03 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 799 000 zł
153.46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Osielsko
aktualne
1 799 000 zł
153.46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Osielsko
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 11722.92 zł
Szczegóły oferty
aktualne
779 000 zł
94.43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Niemcz
aktualne
779 000 zł
94.43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Niemcz
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8249.5 zł
Szczegóły oferty
aktualne
949 000 zł
82.89 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Osielsko
aktualne
949 000 zł
82.89 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Osielsko
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11448.91 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 025 000 zł
82.67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Osielsko
aktualne
1 025 000 zł
82.67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Osielsko
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 12398.69 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 799 000 zł
153.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Osielsko
aktualne
1 799 000 zł
153.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Osielsko
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 11719.87 zł
Szczegóły oferty