calendar
Wyszukiwarka
Osielsko
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Osielsko

Znaleziono 64 ofert
aktualne
531 531 zł
45.35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Niemcz
aktualne
531 531 zł
45.35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Niemcz
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11720.64 zł
Szczegóły oferty
aktualne
458 983 zł
39 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Niemcz
aktualne
458 983 zł
39 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Niemcz
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11768.79 zł
Szczegóły oferty
aktualne
479 000 zł
41.27 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Niemcz
aktualne
479 000 zł
41.27 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Niemcz
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11606.49 zł
Szczegóły oferty
aktualne
433 129 zł
38.33 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Niemcz
aktualne
433 129 zł
38.33 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Niemcz
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11300 zł
Szczegóły oferty
aktualne
440 795 zł
38.38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Niemcz
aktualne
440 795 zł
38.38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Niemcz
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11485.02 zł
Szczegóły oferty
aktualne
451 269 zł
39.57 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Niemcz
aktualne
451 269 zł
39.57 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Niemcz
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11404.32 zł
Szczegóły oferty
aktualne
470 478 zł
41.27 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Niemcz
aktualne
470 478 zł
41.27 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Niemcz
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11400 zł
Szczegóły oferty
aktualne
444 399 zł
36.13 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Niemcz
aktualne
444 399 zł
36.13 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Niemcz
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 12300 zł
Szczegóły oferty
aktualne
451 625 zł
36.13 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Niemcz
aktualne
451 625 zł
36.13 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Niemcz
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 12500 zł
Szczegóły oferty
aktualne
437 173 zł
36.13 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Niemcz
aktualne
437 173 zł
36.13 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Niemcz
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 12100 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 150 000 zł
107.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Niemcz
aktualne
1 150 000 zł
107.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Niemcz
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 5
  • Cena za m2 10727.61 zł
Szczegóły oferty
aktualne
715 000 zł
90.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Niemcz
aktualne
715 000 zł
90.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Niemcz
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7909.29 zł
Szczegóły oferty