calendar
Wyszukiwarka
Osielsko
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Osielsko

Znaleziono 64 ofert
aktualne
749 000 zł
92.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Niemcz
aktualne
749 000 zł
92.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Niemcz
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8123.64 zł
Szczegóły oferty
aktualne
590 000 zł
57.32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Osielsko
aktualne
590 000 zł
57.32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Osielsko
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10293.09 zł
Szczegóły oferty
aktualne
995 000 zł
109 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Niemcz
aktualne
995 000 zł
109 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Niemcz
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 9128.44 zł
Szczegóły oferty
aktualne
799 000 zł
165 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Żołędowo
aktualne
799 000 zł
165 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Żołędowo
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 5
  • Cena za m2 4842.42 zł
Szczegóły oferty
aktualne
478 732 zł
41.27 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Niemcz
aktualne
478 732 zł
41.27 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Niemcz
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11600 zł
Szczegóły oferty
aktualne
444 399 zł
36.13 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Niemcz
aktualne
444 399 zł
36.13 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Niemcz
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 12300 zł
Szczegóły oferty
aktualne
587 290 zł
53.39 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Niemcz
aktualne
587 290 zł
53.39 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Niemcz
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
645 116 zł
60.86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Niemcz
aktualne
645 116 zł
60.86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Niemcz
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10600 zł
Szczegóły oferty
aktualne
644 904 zł
60.84 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Niemcz
aktualne
644 904 zł
60.84 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Niemcz
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10600 zł
Szczegóły oferty
aktualne
576 826 zł
53.41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Niemcz
aktualne
576 826 zł
53.41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Niemcz
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10799.96 zł
Szczegóły oferty
aktualne
575 744 zł
55.36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Niemcz
aktualne
575 744 zł
55.36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Niemcz
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10400 zł
Szczegóły oferty
aktualne
466 697 zł
39 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Niemcz
aktualne
466 697 zł
39 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Osielsko, Niemcz
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11966.59 zł
Szczegóły oferty