calendar
Wyszukiwarka
Toruń
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Toruń

Znaleziono 1233 ofert
aktualne
599 000 zł
64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Podgórz
aktualne
599 000 zł
64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Podgórz
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9359.38 zł
Szczegóły oferty
aktualne
369 000 zł
49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń
aktualne
369 000 zł
49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7530.61 zł
Szczegóły oferty
aktualne
419 000 zł
54.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Chełmińskie Przedmieście
aktualne
419 000 zł
54.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Chełmińskie Przedmieście
  • Piętro 5p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7673.99 zł
Szczegóły oferty
aktualne
750 000 zł
102.48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Chełmińskie Przedmieście
aktualne
750 000 zł
102.48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Chełmińskie Przedmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7318.5 zł
Szczegóły oferty
aktualne
345 000 zł
36.58 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Rubinkowo II
aktualne
345 000 zł
36.58 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Rubinkowo II
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9431.38 zł
Szczegóły oferty
aktualne
575 000 zł
44.27 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jar
aktualne
575 000 zł
44.27 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jar
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 12988.48 zł
Szczegóły oferty
aktualne
750 000 zł
85.75 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Chełmińskie Przedmieście
aktualne
750 000 zł
85.75 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Chełmińskie Przedmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 8746.36 zł
Szczegóły oferty
aktualne
389 000 zł
48.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Rubinkowo II
aktualne
389 000 zł
48.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Rubinkowo II
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8037.19 zł
Szczegóły oferty
aktualne
922 913 zł
71.24 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Mokre
aktualne
922 913 zł
71.24 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Mokre
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 12954.98 zł
Szczegóły oferty
aktualne
445 000 zł
43.24 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Stawki
aktualne
445 000 zł
43.24 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Stawki
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10291.4 zł
Szczegóły oferty
aktualne
509 000 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Przy Lesie
aktualne
509 000 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Przy Lesie
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10180 zł
Szczegóły oferty
aktualne
910 000 zł
90 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Stawki
aktualne
910 000 zł
90 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Stawki
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 5
  • Cena za m2 10111.11 zł
Szczegóły oferty