calendar
Wyszukiwarka
Toruń
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Toruń

Znaleziono 1232 ofert
aktualne
679 000 zł
70.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Wrzosy
aktualne
679 000 zł
70.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Wrzosy
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9644.89 zł
Szczegóły oferty
aktualne
495 000 zł
67.64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Centrum
aktualne
495 000 zł
67.64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Centrum
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7318.15 zł
Szczegóły oferty
aktualne
389 000 zł
47.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Stawki
aktualne
389 000 zł
47.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Stawki
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8155.14 zł
Szczegóły oferty
aktualne
410 345 zł
38.35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń
aktualne
410 345 zł
38.35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10700 zł
Szczegóły oferty
aktualne
410 000 zł
49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Młodych
aktualne
410 000 zł
49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Młodych
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8367.35 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 250 000 zł
94.64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Chełmińskie Przedmieście
aktualne
1 250 000 zł
94.64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Chełmińskie Przedmieście
  • Piętro 5p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 13207.95 zł
Szczegóły oferty
aktualne
524 900 zł
59 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Wrzosy
aktualne
524 900 zł
59 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Wrzosy
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8896.61 zł
Szczegóły oferty
aktualne
652 000 zł
48.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jar
aktualne
652 000 zł
48.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jar
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 13498.96 zł
Szczegóły oferty
aktualne
322 000 zł
33 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń
aktualne
322 000 zł
33 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9757.58 zł
Szczegóły oferty
aktualne
365 000 zł
48.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Rubinkowo I
aktualne
365 000 zł
48.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Rubinkowo I
  • Piętro 6p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7541.32 zł
Szczegóły oferty
aktualne
360 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Młodych
aktualne
360 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Młodych
  • Piętro 5p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7500 zł
Szczegóły oferty
aktualne
599 000 zł
64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Podgórz
aktualne
599 000 zł
64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Podgórz
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9359.38 zł
Szczegóły oferty