calendar
Wyszukiwarka
Toruń
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Toruń

Znaleziono 1231 ofert
aktualne
497 000 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Bielany
aktualne
497 000 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Bielany
  • Piętro 6p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9940 zł
Szczegóły oferty
aktualne
609 000 zł
41.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Stare Miasto
aktualne
609 000 zł
41.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Stare Miasto
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 14710.14 zł
Szczegóły oferty
aktualne
483 000 zł
42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jar
aktualne
483 000 zł
42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jar
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11500 zł
Szczegóły oferty
aktualne
3 799 000 zł
156.76 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Stare Miasto
aktualne
3 799 000 zł
156.76 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Stare Miasto
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 24234.5 zł
Szczegóły oferty
aktualne
540 000 zł
54.56 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Bydgoskie Przedmieście
aktualne
540 000 zł
54.56 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Bydgoskie Przedmieście
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9897.36 zł
Szczegóły oferty
aktualne
599 000 zł
37.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Stare Miasto
aktualne
599 000 zł
37.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Stare Miasto
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 15888.59 zł
Szczegóły oferty
aktualne
528 444 zł
48.93 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń
aktualne
528 444 zł
48.93 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10800 zł
Szczegóły oferty
aktualne
765 570 zł
71.61 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Wrzosy
aktualne
765 570 zł
71.61 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Wrzosy
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10690.83 zł
Szczegóły oferty
aktualne
471 450 zł
44.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń
aktualne
471 450 zł
44.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10500 zł
Szczegóły oferty
aktualne
589 000 zł
50.07 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jar
aktualne
589 000 zł
50.07 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jar
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11763.53 zł
Szczegóły oferty
aktualne
439 000 zł
63.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Rubinkowo I
aktualne
439 000 zł
63.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Rubinkowo I
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 6957.21 zł
Szczegóły oferty
aktualne
679 000 zł
70.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Wrzosy
aktualne
679 000 zł
70.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Wrzosy
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9644.89 zł
Szczegóły oferty