calendar
Wyszukiwarka
Toruń
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Toruń

Znaleziono 1230 ofert
aktualne
385 000 zł
48.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Bydgoskie Przedmieście
aktualne
385 000 zł
48.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Bydgoskie Przedmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7921.81 zł
Szczegóły oferty
aktualne
739 200 zł
69.53 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Wrzosy
aktualne
739 200 zł
69.53 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Wrzosy
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10631.38 zł
Szczegóły oferty
aktualne
419 000 zł
36.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Koniuchy
aktualne
419 000 zł
36.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Koniuchy
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11510.99 zł
Szczegóły oferty
aktualne
525 000 zł
63.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń
aktualne
525 000 zł
63.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8228.84 zł
Szczegóły oferty
aktualne
529 000 zł
37.88 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Stawki
aktualne
529 000 zł
37.88 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Stawki
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 13965.15 zł
Szczegóły oferty
aktualne
549 000 zł
73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Rubinkowo I
aktualne
549 000 zł
73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Rubinkowo I
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7520.55 zł
Szczegóły oferty
aktualne
411 663 zł
38.87 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jar
aktualne
411 663 zł
38.87 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jar
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10590.76 zł
Szczegóły oferty
aktualne
599 000 zł
42.78 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń
aktualne
599 000 zł
42.78 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 14001.87 zł
Szczegóły oferty
aktualne
539 000 zł
56 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Mokre
aktualne
539 000 zł
56 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Mokre
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9625 zł
Szczegóły oferty
aktualne
360 000 zł
39 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Rubinkowo I
aktualne
360 000 zł
39 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Rubinkowo I
  • Piętro 8p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9230.77 zł
Szczegóły oferty
aktualne
570 000 zł
46.66 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Stare Miasto
aktualne
570 000 zł
46.66 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Stare Miasto
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 12216.03 zł
Szczegóły oferty
aktualne
497 000 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Bielany
aktualne
497 000 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Bielany
  • Piętro 6p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9940 zł
Szczegóły oferty