calendar
Wyszukiwarka
Toruń
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Toruń

Znaleziono 1230 ofert
aktualne
430 000 zł
45.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Mokre
aktualne
430 000 zł
45.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Mokre
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9388.65 zł
Szczegóły oferty
aktualne
705 447 zł
69.47 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
705 447 zł
69.47 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 10154.7 zł
Szczegóły oferty
aktualne
471 534 zł
40.04 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
471 534 zł
40.04 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11776.57 zł
Szczegóły oferty
aktualne
769 000 zł
65.95 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
769 000 zł
65.95 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11660.35 zł
Szczegóły oferty
aktualne
520 000 zł
46.42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Stawki
aktualne
520 000 zł
46.42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Stawki
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11202.07 zł
Szczegóły oferty
aktualne
660 000 zł
79.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Św. Józefa
aktualne
660 000 zł
79.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Św. Józefa
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 8291.46 zł
Szczegóły oferty
aktualne
483 000 zł
48.72 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Na Skarpie
aktualne
483 000 zł
48.72 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Na Skarpie
  • Piętro 6p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9913.79 zł
Szczegóły oferty
aktualne
499 000 zł
47.84 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Mokre
aktualne
499 000 zł
47.84 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Mokre
  • Piętro 6p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10430.6 zł
Szczegóły oferty
aktualne
619 000 zł
80.13 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Stare Miasto
aktualne
619 000 zł
80.13 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Stare Miasto
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7724.95 zł
Szczegóły oferty
aktualne
489 000 zł
52.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
489 000 zł
52.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9367.82 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 199 000 zł
95.78 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Chełmińskie Przedmieście
aktualne
1 199 000 zł
95.78 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Chełmińskie Przedmieście
  • Piętro 6p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 12518.27 zł
Szczegóły oferty
aktualne
538 000 zł
53 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Zieleniec
aktualne
538 000 zł
53 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Zieleniec
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10150.94 zł
Szczegóły oferty