calendar
Wyszukiwarka
Toruń
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Toruń

Znaleziono 1230 ofert
aktualne
495 000 zł
48.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Bydgoskie Przedmieście
aktualne
495 000 zł
48.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Bydgoskie Przedmieście
  • Piętro 6p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10248.45 zł
Szczegóły oferty
aktualne
595 000 zł
57.27 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Lelewela i Kołłątaja
aktualne
595 000 zł
57.27 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Lelewela i Kołłątaja
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10389.38 zł
Szczegóły oferty
aktualne
499 000 zł
58.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Chełmińskie Przedmieście
aktualne
499 000 zł
58.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Chełmińskie Przedmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8471.99 zł
Szczegóły oferty
aktualne
375 000 zł
49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Na Skarpie
aktualne
375 000 zł
49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Na Skarpie
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7653.06 zł
Szczegóły oferty
aktualne
442 000 zł
40.39 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Bielany
aktualne
442 000 zł
40.39 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Bielany
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10943.3 zł
Szczegóły oferty
aktualne
850 000 zł
80 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Koniuchy
aktualne
850 000 zł
80 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Koniuchy
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 10625 zł
Szczegóły oferty
aktualne
545 000 zł
55.33 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Koniuchy
aktualne
545 000 zł
55.33 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Koniuchy
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9849.99 zł
Szczegóły oferty
aktualne
205 000 zł
33.64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
205 000 zł
33.64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6093.94 zł
Szczegóły oferty
aktualne
579 000 zł
70.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Bydgoskie Przedmieście
aktualne
579 000 zł
70.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Bydgoskie Przedmieście
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8166.43 zł
Szczegóły oferty
aktualne
490 000 zł
37.35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Stawki
aktualne
490 000 zł
37.35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Stawki
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 13119.14 zł
Szczegóły oferty
aktualne
489 000 zł
84 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Centrum
aktualne
489 000 zł
84 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Centrum
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 5821.43 zł
Szczegóły oferty
aktualne
549 000 zł
73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Na Skarpie
aktualne
549 000 zł
73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Na Skarpie
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7520.55 zł
Szczegóły oferty