calendar
Wyszukiwarka
Toruń
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Toruń

Znaleziono 1230 ofert
aktualne
359 000 zł
48.48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Rubinkowo I
aktualne
359 000 zł
48.48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Rubinkowo I
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7405.12 zł
Szczegóły oferty
aktualne
323 000 zł
35.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Chełmińskie Przedmieście
aktualne
323 000 zł
35.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Chełmińskie Przedmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9176.14 zł
Szczegóły oferty
aktualne
710 000 zł
90 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Bielany
aktualne
710 000 zł
90 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Bielany
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7888.89 zł
Szczegóły oferty
aktualne
329 000 zł
39.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń
aktualne
329 000 zł
39.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń
  • Piętro 8p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8287.15 zł
Szczegóły oferty
aktualne
435 000 zł
60.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Rubinkowo I
aktualne
435 000 zł
60.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Rubinkowo I
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7166.39 zł
Szczegóły oferty
aktualne
553 000 zł
52.79 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Podgórz
aktualne
553 000 zł
52.79 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Podgórz
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10475.47 zł
Szczegóły oferty
aktualne
409 000 zł
50.58 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Chełmińskie Przedmieście
aktualne
409 000 zł
50.58 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Chełmińskie Przedmieście
  • Piętro 9p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8086.2 zł
Szczegóły oferty
aktualne
549 000 zł
72.84 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Na Skarpie
aktualne
549 000 zł
72.84 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Na Skarpie
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7537.07 zł
Szczegóły oferty
aktualne
479 000 zł
48.15 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń
aktualne
479 000 zł
48.15 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9948.08 zł
Szczegóły oferty
aktualne
815 000 zł
62.21 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jar
aktualne
815 000 zł
62.21 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jar
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 13100.79 zł
Szczegóły oferty
aktualne
489 900 zł
46.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Bydgoskie Przedmieście
aktualne
489 900 zł
46.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Bydgoskie Przedmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10626.9 zł
Szczegóły oferty
aktualne
410 000 zł
54.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Młodych
aktualne
410 000 zł
54.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Młodych
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7536.76 zł
Szczegóły oferty