calendar
Wyszukiwarka
Toruń
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Toruń

Znaleziono 1230 ofert
aktualne
380 000 zł
47.29 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń
aktualne
380 000 zł
47.29 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8035.53 zł
Szczegóły oferty
aktualne
749 900 zł
62.44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Stawki
aktualne
749 900 zł
62.44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Stawki
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 12009.93 zł
Szczegóły oferty
aktualne
389 000 zł
53.27 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Na Skarpie
aktualne
389 000 zł
53.27 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Na Skarpie
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7302.42 zł
Szczegóły oferty
aktualne
539 000 zł
73.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Rubinkowo II
aktualne
539 000 zł
73.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Rubinkowo II
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7363.39 zł
Szczegóły oferty
aktualne
349 000 zł
100 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Bydgoskie Przedmieście
aktualne
349 000 zł
100 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Bydgoskie Przedmieście
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 3490 zł
Szczegóły oferty
aktualne
379 000 zł
30.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń
aktualne
379 000 zł
30.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 12305.19 zł
Szczegóły oferty
aktualne
329 000 zł
31.62 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Wrzosy
aktualne
329 000 zł
31.62 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Wrzosy
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 10404.81 zł
Szczegóły oferty
aktualne
439 000 zł
46.37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
439 000 zł
46.37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9467.33 zł
Szczegóły oferty
aktualne
315 000 zł
37.62 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Chełmińskie Przedmieście
aktualne
315 000 zł
37.62 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Chełmińskie Przedmieście
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8373.21 zł
Szczegóły oferty
aktualne
631 150 zł
59.77 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Wrzosy
aktualne
631 150 zł
59.77 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Wrzosy
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10559.65 zł
Szczegóły oferty
aktualne
840 000 zł
68.55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
840 000 zł
68.55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 12253.83 zł
Szczegóły oferty
aktualne
499 000 zł
60.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Rubinkowo II
aktualne
499 000 zł
60.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Rubinkowo II
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8247.93 zł
Szczegóły oferty