calendar
Wyszukiwarka
Toruń
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Toruń

Znaleziono 1230 ofert
aktualne
499 000 zł
61 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Rubinkowo II
aktualne
499 000 zł
61 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Rubinkowo II
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8180.33 zł
Szczegóły oferty
aktualne
699 000 zł
54.78 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Stawki
aktualne
699 000 zł
54.78 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Stawki
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 12760.13 zł
Szczegóły oferty
aktualne
444 157 zł
41.51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
444 157 zł
41.51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 7p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 10700 zł
Szczegóły oferty
aktualne
765 000 zł
61.12 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
765 000 zł
61.12 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 12516.36 zł
Szczegóły oferty
aktualne
519 000 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń
aktualne
519 000 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11282.61 zł
Szczegóły oferty
aktualne
449 000 zł
61.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Podgórz
aktualne
449 000 zł
61.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Podgórz
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7265.37 zł
Szczegóły oferty
aktualne
477 800 zł
48.78 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jar
aktualne
477 800 zł
48.78 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jar
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9795 zł
Szczegóły oferty
aktualne
450 374 zł
41.74 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jar
aktualne
450 374 zł
41.74 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jar
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10789.99 zł
Szczegóły oferty
aktualne
385 000 zł
39.01 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Gagarina
aktualne
385 000 zł
39.01 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Gagarina
  • Piętro 9p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9869.26 zł
Szczegóły oferty
aktualne
655 000 zł
46.83 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń
aktualne
655 000 zł
46.83 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 13986.76 zł
Szczegóły oferty
aktualne
359 000 zł
37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Stare Miasto
aktualne
359 000 zł
37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Stare Miasto
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9702.7 zł
Szczegóły oferty
aktualne
930 000 zł
85.06 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Stawki
aktualne
930 000 zł
85.06 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Stawki
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 10933.46 zł
Szczegóły oferty