calendar
Wyszukiwarka
Toruń
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Toruń

Znaleziono 1230 ofert
aktualne
479 000 zł
49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń
aktualne
479 000 zł
49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9775.51 zł
Szczegóły oferty
aktualne
779 000 zł
81.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
779 000 zł
81.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9570.02 zł
Szczegóły oferty
aktualne
719 097 zł
59.09 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Stawki
aktualne
719 097 zł
59.09 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Stawki
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 12169.52 zł
Szczegóły oferty
aktualne
479 000 zł
53.72 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
479 000 zł
53.72 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8916.6 zł
Szczegóły oferty
aktualne
365 000 zł
48.67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Na Skarpie
aktualne
365 000 zł
48.67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Na Skarpie
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7499.49 zł
Szczegóły oferty
aktualne
497 000 zł
69.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Mokre
aktualne
497 000 zł
69.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Mokre
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7192.47 zł
Szczegóły oferty
aktualne
719 000 zł
56.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jar
aktualne
719 000 zł
56.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jar
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 12703.18 zł
Szczegóły oferty
aktualne
499 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Kościuszki
aktualne
499 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Kościuszki
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10395.83 zł
Szczegóły oferty
aktualne
483 000 zł
49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Na Skarpie
aktualne
483 000 zł
49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Na Skarpie
  • Piętro 9p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9857.14 zł
Szczegóły oferty
aktualne
359 000 zł
37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Stare Miasto
aktualne
359 000 zł
37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Stare Miasto
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9702.7 zł
Szczegóły oferty
aktualne
729 000 zł
77.48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń
aktualne
729 000 zł
77.48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9408.88 zł
Szczegóły oferty
aktualne
475 000 zł
60.82 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Bydgoskie Przedmieście
aktualne
475 000 zł
60.82 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Bydgoskie Przedmieście
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7809.93 zł
Szczegóły oferty