calendar
Wyszukiwarka
Toruń
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Toruń

Znaleziono 1230 ofert
aktualne
769 000 zł
106 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Lelewela i Kołłątaja
aktualne
769 000 zł
106 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Lelewela i Kołłątaja
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7254.72 zł
Szczegóły oferty
aktualne
380 000 zł
45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Chełmińskie Przedmieście
aktualne
380 000 zł
45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Chełmińskie Przedmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8444.44 zł
Szczegóły oferty
aktualne
610 000 zł
69.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Koniuchy
aktualne
610 000 zł
69.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Koniuchy
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 8789.63 zł
Szczegóły oferty
aktualne
275 000 zł
59 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Podgórz
aktualne
275 000 zł
59 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Podgórz
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4661.02 zł
Szczegóły oferty
aktualne
449 900 zł
36.91 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Stawki
aktualne
449 900 zł
36.91 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Stawki
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 12189.11 zł
Szczegóły oferty
aktualne
796 991 zł
78.91 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń
aktualne
796 991 zł
78.91 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 10100 zł
Szczegóły oferty
aktualne
599 000 zł
54.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Słoneczne Tarasy
aktualne
599 000 zł
54.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Słoneczne Tarasy
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11051.66 zł
Szczegóły oferty
aktualne
510 000 zł
63.15 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Rubinkowo II
aktualne
510 000 zł
63.15 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Rubinkowo II
  • Piętro 11p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8076.01 zł
Szczegóły oferty
aktualne
734 422 zł
78.13 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń
aktualne
734 422 zł
78.13 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 9400 zł
Szczegóły oferty
aktualne
650 000 zł
98.66 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Mokre
aktualne
650 000 zł
98.66 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Mokre
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 6588.28 zł
Szczegóły oferty
aktualne
459 000 zł
36.63 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jar
aktualne
459 000 zł
36.63 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jar
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 12530.71 zł
Szczegóły oferty
aktualne
670 000 zł
76.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Koniuchy
aktualne
670 000 zł
76.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Koniuchy
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8758.17 zł
Szczegóły oferty