calendar
Wyszukiwarka
Toruń
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Toruń

Znaleziono 1230 ofert
aktualne
519 000 zł
49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Rubinkowo II
aktualne
519 000 zł
49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Rubinkowo II
  • Piętro 10p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10591.84 zł
Szczegóły oferty
aktualne
535 000 zł
64.56 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Stare Miasto
aktualne
535 000 zł
64.56 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Stare Miasto
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8286.86 zł
Szczegóły oferty
aktualne
425 000 zł
42.66 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Mokre
aktualne
425 000 zł
42.66 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Mokre
  • Piętro 5p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9962.49 zł
Szczegóły oferty
aktualne
410 000 zł
41.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Mokre
aktualne
410 000 zł
41.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Mokre
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9879.52 zł
Szczegóły oferty
aktualne
679 000 zł
56.75 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Koniuchy
aktualne
679 000 zł
56.75 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Koniuchy
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11964.76 zł
Szczegóły oferty
aktualne
519 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń
aktualne
519 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10812.5 zł
Szczegóły oferty
aktualne
360 000 zł
37.34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń
aktualne
360 000 zł
37.34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9641.14 zł
Szczegóły oferty
aktualne
323 000 zł
35.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń
aktualne
323 000 zł
35.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9176.14 zł
Szczegóły oferty
aktualne
725 000 zł
55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Wrzosy
aktualne
725 000 zł
55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Wrzosy
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 13181.82 zł
Szczegóły oferty
aktualne
410 000 zł
45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
410 000 zł
45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 9111.11 zł
Szczegóły oferty
aktualne
719 000 zł
59.75 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń
aktualne
719 000 zł
59.75 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 12033.47 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 199 000 zł
93 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Wrzosy
aktualne
1 199 000 zł
93 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Wrzosy
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 12892.47 zł
Szczegóły oferty