calendar
Wyszukiwarka
Toruń
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Toruń

Znaleziono 1230 ofert
aktualne
335 000 zł
22 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Stare Miasto
aktualne
335 000 zł
22 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Stare Miasto
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 15227.27 zł
Szczegóły oferty
aktualne
699 000 zł
67.16 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Stawki
aktualne
699 000 zł
67.16 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Stawki
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10407.98 zł
Szczegóły oferty
aktualne
365 000 zł
38.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Bydgoskie Przedmieście
aktualne
365 000 zł
38.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Bydgoskie Przedmieście
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9580.05 zł
Szczegóły oferty
aktualne
419 000 zł
40.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Bydgoskie Przedmieście
aktualne
419 000 zł
40.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Bydgoskie Przedmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10371.29 zł
Szczegóły oferty
aktualne
599 000 zł
65.61 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Gagarina
aktualne
599 000 zł
65.61 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Gagarina
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9129.71 zł
Szczegóły oferty
aktualne
328 000 zł
38.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Młodych
aktualne
328 000 zł
38.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Młodych
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8475.45 zł
Szczegóły oferty
aktualne
679 000 zł
52 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jar
aktualne
679 000 zł
52 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jar
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 13057.69 zł
Szczegóły oferty
aktualne
429 000 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Bydgoskie Przedmieście
aktualne
429 000 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Bydgoskie Przedmieście
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8580 zł
Szczegóły oferty
aktualne
678 000 zł
66.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Mokre
aktualne
678 000 zł
66.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Mokre
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10149.7 zł
Szczegóły oferty
aktualne
409 000 zł
38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Mokre
aktualne
409 000 zł
38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Mokre
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10763.16 zł
Szczegóły oferty
aktualne
489 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Rubinkowo I
aktualne
489 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Rubinkowo I
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10187.5 zł
Szczegóły oferty
aktualne
435 000 zł
57.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Rubinkowo I
aktualne
435 000 zł
57.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Rubinkowo I
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7512.95 zł
Szczegóły oferty