calendar
Wyszukiwarka
Toruń
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Toruń

Znaleziono 1230 ofert
aktualne
435 275 zł
37.85 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
435 275 zł
37.85 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 11500 zł
Szczegóły oferty
aktualne
678 546 zł
68.54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
678 546 zł
68.54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9900 zł
Szczegóły oferty
aktualne
734 422 zł
78.13 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
734 422 zł
78.13 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 9400 zł
Szczegóły oferty
aktualne
731 696 zł
77.84 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
731 696 zł
77.84 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 9400 zł
Szczegóły oferty
aktualne
656 568 zł
66.32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
656 568 zł
66.32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 6p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9900 zł
Szczegóły oferty
aktualne
549 000 zł
63.45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń
aktualne
549 000 zł
63.45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń
  • Piętro 5p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8652.48 zł
Szczegóły oferty
aktualne
449 000 zł
46.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń
aktualne
449 000 zł
46.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9718.61 zł
Szczegóły oferty
aktualne
219 000 zł
32.46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Chełmińskie Przedmieście
aktualne
219 000 zł
32.46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Chełmińskie Przedmieście
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 6746.77 zł
Szczegóły oferty
aktualne
559 000 zł
63.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Chełmińskie Przedmieście
aktualne
559 000 zł
63.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Chełmińskie Przedmieście
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8775.51 zł
Szczegóły oferty
aktualne
649 000 zł
61 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Rubinkowo II
aktualne
649 000 zł
61 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Rubinkowo II
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10639.34 zł
Szczegóły oferty
aktualne
408 000 zł
60.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Rubinkowo II
aktualne
408 000 zł
60.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Rubinkowo II
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6732.67 zł
Szczegóły oferty
aktualne
653 697 zł
66.03 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
653 697 zł
66.03 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9900 zł
Szczegóły oferty