Wyszukiwarka
Mieszkania na sprzedaż Toruń
Znaleziono 1230 ofert

429 410 zł
37.34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
Piętro 2p
Liczba pokoi 1
Cena za m2 11500 zł
Szczegóły oferty

439 185 zł
38.19 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
Piętro 2p
Liczba pokoi 1
Cena za m2 11500 zł
Szczegóły oferty

707 949 zł
71.51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
Piętro 1p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 9900 zł
Szczegóły oferty

439 185 zł
38.19 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
Piętro 1p
Liczba pokoi 1
Cena za m2 11500 zł
Szczegóły oferty

465 290 zł
40.46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
Piętro 1p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 11500 zł
Szczegóły oferty

463 105 zł
40.27 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
Piętro 1p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 11500 zł
Szczegóły oferty

467 705 zł
40.67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
Piętro 1p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 11500 zł
Szczegóły oferty

429 410 zł
37.34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
Piętro 1p
Liczba pokoi 1
Cena za m2 11500 zł
Szczegóły oferty

459 195 zł
39.93 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
Piętro parter
Liczba pokoi 1
Cena za m2 11500 zł
Szczegóły oferty

339 000 zł
49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Rubinkowo I
Piętro 4p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 6918.37 zł
Szczegóły oferty

455 285 zł
39.59 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
Piętro parter
Liczba pokoi 1
Cena za m2 11500 zł
Szczegóły oferty

462 645 zł
40.23 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
Piętro parter
Liczba pokoi 2
Cena za m2 11500 zł
Szczegóły oferty