calendar
Wyszukiwarka
Toruń
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Toruń

Znaleziono 1230 ofert
aktualne
475 839 zł
40.67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
475 839 zł
40.67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11700 zł
Szczegóły oferty
aktualne
436 878 zł
37.34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
436 878 zł
37.34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 11700 zł
Szczegóły oferty
aktualne
722 251 zł
71.51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
722 251 zł
71.51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 10100 zł
Szczegóły oferty
aktualne
582 064 zł
51.97 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
582 064 zł
51.97 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11200 zł
Szczegóły oferty
aktualne
473 382 zł
40.46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
473 382 zł
40.46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11700 zł
Szczegóły oferty
aktualne
471 159 zł
40.27 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
471 159 zł
40.27 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11700 zł
Szczegóły oferty
aktualne
475 839 zł
40.67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
475 839 zł
40.67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11700 zł
Szczegóły oferty
aktualne
436 878 zł
37.34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
436 878 zł
37.34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 11700 zł
Szczegóły oferty
aktualne
446 823 zł
38.19 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
446 823 zł
38.19 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 11700 zł
Szczegóły oferty
aktualne
707 949 zł
71.51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
707 949 zł
71.51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 9900 zł
Szczegóły oferty
aktualne
463 105 zł
40.27 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
463 105 zł
40.27 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11500 zł
Szczegóły oferty
aktualne
467 705 zł
40.67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
467 705 zł
40.67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11500 zł
Szczegóły oferty