calendar
Wyszukiwarka
Toruń
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Toruń

Znaleziono 1230 ofert
aktualne
444 346 zł
37.34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
444 346 zł
37.34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 6p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 11900 zł
Szczegóły oferty
aktualne
454 461 zł
38.19 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
454 461 zł
38.19 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 6p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 11900 zł
Szczegóły oferty
aktualne
736 553 zł
71.51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
736 553 zł
71.51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 5p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 10300 zł
Szczegóły oferty
aktualne
592 458 zł
51.97 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
592 458 zł
51.97 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 5p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11400 zł
Szczegóły oferty
aktualne
481 474 zł
40.46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
481 474 zł
40.46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 5p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11900 zł
Szczegóły oferty
aktualne
479 213 zł
40.27 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
479 213 zł
40.27 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 5p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11900 zł
Szczegóły oferty
aktualne
483 973 zł
40.67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
483 973 zł
40.67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 5p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11900 zł
Szczegóły oferty
aktualne
444 346 zł
37.34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
444 346 zł
37.34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 5p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 11900 zł
Szczegóły oferty
aktualne
454 461 zł
38.19 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
454 461 zł
38.19 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 5p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 11900 zł
Szczegóły oferty
aktualne
722 251 zł
71.51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
722 251 zł
71.51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 10100 zł
Szczegóły oferty
aktualne
473 382 zł
40.46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
473 382 zł
40.46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11700 zł
Szczegóły oferty
aktualne
471 159 zł
40.27 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
471 159 zł
40.27 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11700 zł
Szczegóły oferty