calendar
Wyszukiwarka
Toruń
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Toruń

Znaleziono 1231 ofert
aktualne
509 000 zł
47.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Mokre
aktualne
509 000 zł
47.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Mokre
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10738.4 zł
Szczegóły oferty
aktualne
555 000 zł
37.82 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
555 000 zł
37.82 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 14674.78 zł
Szczegóły oferty
aktualne
630 000 zł
59.47 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jar
aktualne
630 000 zł
59.47 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jar
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10593.58 zł
Szczegóły oferty
aktualne
469 000 zł
43.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Bydgoskie Przedmieście
aktualne
469 000 zł
43.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Bydgoskie Przedmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10683.37 zł
Szczegóły oferty
aktualne
429 525 zł
37.35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
429 525 zł
37.35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11500 zł
Szczegóły oferty
aktualne
446 823 zł
38.19 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
446 823 zł
38.19 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 11700 zł
Szczegóły oferty
aktualne
405 000 zł
38.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Mokre
aktualne
405 000 zł
38.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Mokre
  • Piętro 10p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10465.12 zł
Szczegóły oferty
aktualne
736 553 zł
71.51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
736 553 zł
71.51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 7p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 10300 zł
Szczegóły oferty
aktualne
444 346 zł
37.34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
444 346 zł
37.34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 7p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 11900 zł
Szczegóły oferty
aktualne
454 461 zł
38.19 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
454 461 zł
38.19 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 7p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 11900 zł
Szczegóły oferty
aktualne
736 553 zł
71.51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
736 553 zł
71.51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 6p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 10300 zł
Szczegóły oferty
aktualne
481 474 zł
40.46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
481 474 zł
40.46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 6p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11900 zł
Szczegóły oferty