calendar
Wyszukiwarka
Toruń
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Toruń

Znaleziono 1230 ofert
aktualne
433 029 zł
40.47 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
433 029 zł
40.47 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 10700 zł
Szczegóły oferty
aktualne
431 852 zł
40.36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
431 852 zł
40.36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 10700 zł
Szczegóły oferty
aktualne
433 136 zł
40.48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
433 136 zł
40.48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 10700 zł
Szczegóły oferty
aktualne
433 885 zł
40.55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
433 885 zł
40.55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 10700 zł
Szczegóły oferty
aktualne
431 317 zł
40.31 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
431 317 zł
40.31 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 10700 zł
Szczegóły oferty
aktualne
444 157 zł
41.51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
444 157 zł
41.51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 7p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 10700 zł
Szczegóły oferty
aktualne
444 371 zł
41.53 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
444 371 zł
41.53 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 5p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 10700 zł
Szczegóły oferty
aktualne
444 157 zł
41.51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
444 157 zł
41.51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10700 zł
Szczegóły oferty
aktualne
444 050 zł
41.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
444 050 zł
41.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 10700 zł
Szczegóły oferty
aktualne
412 057 zł
38.51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
412 057 zł
38.51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 10700 zł
Szczegóły oferty
aktualne
444 157 zł
41.51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
444 157 zł
41.51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 10700 zł
Szczegóły oferty
aktualne
509 000 zł
47.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Mokre
aktualne
509 000 zł
47.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Mokre
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10738.4 zł
Szczegóły oferty