calendar
Wyszukiwarka
Toruń
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Toruń

Znaleziono 1230 ofert
aktualne
566 475 zł
53.95 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
566 475 zł
53.95 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10500 zł
Szczegóły oferty
aktualne
402 500 zł
35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
402 500 zł
35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11500 zł
Szczegóły oferty
aktualne
440 000 zł
43.24 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Stawki
aktualne
440 000 zł
43.24 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Stawki
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10175.76 zł
Szczegóły oferty
aktualne
659 000 zł
51.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Wrzosy
aktualne
659 000 zł
51.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Wrzosy
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 12746.62 zł
Szczegóły oferty
aktualne
355 000 zł
33 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń
aktualne
355 000 zł
33 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10757.58 zł
Szczegóły oferty
aktualne
325 000 zł
61 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń
aktualne
325 000 zł
61 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5327.87 zł
Szczegóły oferty
aktualne
399 000 zł
47.34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Glinki
aktualne
399 000 zł
47.34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Glinki
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8428.39 zł
Szczegóły oferty
aktualne
360 000 zł
39.18 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Chełmińskie Przedmieście
aktualne
360 000 zł
39.18 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Chełmińskie Przedmieście
  • Piętro 10p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9188.36 zł
Szczegóły oferty
aktualne
499 000 zł
48.17 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Mokre
aktualne
499 000 zł
48.17 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Mokre
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10359.14 zł
Szczegóły oferty
aktualne
431 424 zł
40.32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
431 424 zł
40.32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 6p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 10700 zł
Szczegóły oferty
aktualne
431 852 zł
40.36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
431 852 zł
40.36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 5p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 10700 zł
Szczegóły oferty
aktualne
452 000 zł
41.45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jar
aktualne
452 000 zł
41.45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jar
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10904.7 zł
Szczegóły oferty