calendar
Wyszukiwarka
Toruń
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Toruń

Znaleziono 1230 ofert
aktualne
543 365 zł
49.85 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
543 365 zł
49.85 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10900 zł
Szczegóły oferty
aktualne
579 075 zł
55.15 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
579 075 zł
55.15 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10500 zł
Szczegóły oferty
aktualne
591 780 zł
56.36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
591 780 zł
56.36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10500 zł
Szczegóły oferty
aktualne
451 843 zł
37.97 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
451 843 zł
37.97 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 7p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 11900 zł
Szczegóły oferty
aktualne
451 843 zł
37.97 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
451 843 zł
37.97 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 6p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 11900 zł
Szczegóły oferty
aktualne
451 843 zł
37.97 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
451 843 zł
37.97 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 5p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 11900 zł
Szczegóły oferty
aktualne
444 249 zł
37.97 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
444 249 zł
37.97 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 11700 zł
Szczegóły oferty
aktualne
444 249 zł
37.97 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
444 249 zł
37.97 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 11700 zł
Szczegóły oferty
aktualne
436 655 zł
37.97 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
436 655 zł
37.97 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 11500 zł
Szczegóły oferty
aktualne
436 655 zł
37.97 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
436 655 zł
37.97 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 11500 zł
Szczegóły oferty
aktualne
530 285 zł
48.65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
530 285 zł
48.65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10900 zł
Szczegóły oferty
aktualne
534 536 zł
49.04 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
534 536 zł
49.04 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10900 zł
Szczegóły oferty