calendar
Wyszukiwarka
Toruń
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Toruń

Znaleziono 1230 ofert
aktualne
530 285 zł
78.91 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
530 285 zł
78.91 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 6720.12 zł
Szczegóły oferty
aktualne
551 152 zł
49.21 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
551 152 zł
49.21 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11200 zł
Szczegóły oferty
aktualne
558 320 zł
49.85 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
558 320 zł
49.85 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11200 zł
Szczegóły oferty
aktualne
590 105 zł
55.15 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
590 105 zł
55.15 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10700 zł
Szczegóły oferty
aktualne
603 052 zł
56.36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
603 052 zł
56.36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10700 zł
Szczegóły oferty
aktualne
781 209 zł
78.91 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
781 209 zł
78.91 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 9900 zł
Szczegóły oferty
aktualne
536 389 zł
49.21 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
536 389 zł
49.21 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10900 zł
Szczegóły oferty
aktualne
543 365 zł
49.85 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
543 365 zł
49.85 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10900 zł
Szczegóły oferty
aktualne
579 075 zł
55.15 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
579 075 zł
55.15 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10500 zł
Szczegóły oferty
aktualne
591 780 zł
56.36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
591 780 zł
56.36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10500 zł
Szczegóły oferty
aktualne
781 209 zł
78.91 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
781 209 zł
78.91 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 9900 zł
Szczegóły oferty
aktualne
536 389 zł
49.21 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
536 389 zł
49.21 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10900 zł
Szczegóły oferty