calendar
Wyszukiwarka
Toruń
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Toruń

Znaleziono 1230 ofert
aktualne
601 135 zł
55.15 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
601 135 zł
55.15 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 6p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10900 zł
Szczegóły oferty
aktualne
614 324 zł
56.36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
614 324 zł
56.36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 6p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10900 zł
Szczegóły oferty
aktualne
577 029 zł
46.88 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
577 029 zł
46.88 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 5p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 12308.64 zł
Szczegóły oferty
aktualne
501 823 zł
42.17 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
501 823 zł
42.17 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 5p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11900 zł
Szczegóły oferty
aktualne
568 290 zł
49.85 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
568 290 zł
49.85 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 5p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11400 zł
Szczegóły oferty
aktualne
601 135 zł
55.15 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
601 135 zł
55.15 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 5p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10900 zł
Szczegóły oferty
aktualne
614 324 zł
56.36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
614 324 zł
56.36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 5p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10900 zł
Szczegóły oferty
aktualne
796 991 zł
78.91 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
796 991 zł
78.91 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 10100 zł
Szczegóły oferty
aktualne
551 152 zł
49.21 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
551 152 zł
49.21 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11200 zł
Szczegóły oferty
aktualne
558 320 zł
49.85 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
558 320 zł
49.85 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11200 zł
Szczegóły oferty
aktualne
590 105 zł
55.15 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
590 105 zł
55.15 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10700 zł
Szczegóły oferty
aktualne
603 052 zł
56.36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
603 052 zł
56.36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10700 zł
Szczegóły oferty