calendar
Wyszukiwarka
Toruń
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Toruń

Znaleziono 1230 ofert
aktualne
499 900 zł
49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Mokre
aktualne
499 900 zł
49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Mokre
  • Piętro 10p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10202.04 zł
Szczegóły oferty
aktualne
375 000 zł
38.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Młodych
aktualne
375 000 zł
38.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Młodych
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9816.75 zł
Szczegóły oferty
aktualne
409 168 zł
38.24 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
409 168 zł
38.24 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10700 zł
Szczegóły oferty
aktualne
321 000 zł
38.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń
aktualne
321 000 zł
38.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8251.93 zł
Szczegóły oferty
aktualne
557 872 zł
46.88 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
557 872 zł
46.88 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 7p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11900 zł
Szczegóły oferty
aktualne
501 823 zł
42.17 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
501 823 zł
42.17 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 7p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11900 zł
Szczegóły oferty
aktualne
601 135 zł
55.15 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
601 135 zł
55.15 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 7p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10900 zł
Szczegóły oferty
aktualne
614 324 zł
56.36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
614 324 zł
56.36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 7p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10900 zł
Szczegóły oferty
aktualne
546 380 zł
37.82 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
546 380 zł
37.82 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 14446.85 zł
Szczegóły oferty
aktualne
557 872 zł
46.88 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
557 872 zł
46.88 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 6p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11900 zł
Szczegóły oferty
aktualne
501 823 zł
42.17 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
501 823 zł
42.17 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 6p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11900 zł
Szczegóły oferty
aktualne
568 290 zł
49.85 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
568 290 zł
49.85 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 6p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11400 zł
Szczegóły oferty