calendar
Wyszukiwarka
Toruń
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Toruń

Znaleziono 1236 ofert
aktualne
389 000 zł
62.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
389 000 zł
62.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6184.42 zł
Szczegóły oferty
aktualne
570 000 zł
81 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń
aktualne
570 000 zł
81 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7037.04 zł
Szczegóły oferty
aktualne
451 542 zł
51.37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jar
aktualne
451 542 zł
51.37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jar
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8789.99 zł
Szczegóły oferty
aktualne
551 032 zł
59.69 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jar
aktualne
551 032 zł
59.69 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jar
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 9231.56 zł
Szczegóły oferty
aktualne
285 000 zł
37.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Rubinkowo I
aktualne
285 000 zł
37.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Rubinkowo I
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7539.68 zł
Szczegóły oferty
aktualne
315 000 zł
37.53 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Bydgoskie Przedmieście
aktualne
315 000 zł
37.53 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Bydgoskie Przedmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8393.29 zł
Szczegóły oferty
aktualne
462 383 zł
39.71 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
462 383 zł
39.71 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11643.99 zł
Szczegóły oferty
aktualne
499 000 zł
48.36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Bydgoskie Przedmieście
aktualne
499 000 zł
48.36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Bydgoskie Przedmieście
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10318.44 zł
Szczegóły oferty
aktualne
349 000 zł
51.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Stawki
aktualne
349 000 zł
51.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Stawki
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6763.57 zł
Szczegóły oferty
aktualne
259 000 zł
26.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Rubinkowo II
aktualne
259 000 zł
26.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Rubinkowo II
  • Piętro 11p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9773.58 zł
Szczegóły oferty
aktualne
535 000 zł
59.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Koniuchy
aktualne
535 000 zł
59.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Koniuchy
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9052.45 zł
Szczegóły oferty
aktualne
539 000 zł
56.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Koniuchy
aktualne
539 000 zł
56.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Koniuchy
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9590.75 zł
Szczegóły oferty