calendar
Wyszukiwarka
Toruń
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Toruń

Znaleziono 1237 ofert
aktualne
539 000 zł
56.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Koniuchy
aktualne
539 000 zł
56.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Koniuchy
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9590.75 zł
Szczegóły oferty
aktualne
597 885 zł
51.99 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Centrum
aktualne
597 885 zł
51.99 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Centrum
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11500 zł
Szczegóły oferty
aktualne
542 000 zł
74.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Chełmińskie Przedmieście
aktualne
542 000 zł
74.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Chełmińskie Przedmieście
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7284.95 zł
Szczegóły oferty
aktualne
395 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Koniuchy
aktualne
395 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Koniuchy
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8229.17 zł
Szczegóły oferty
aktualne
520 000 zł
73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Bydgoskie Przedmieście
aktualne
520 000 zł
73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Bydgoskie Przedmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7123.29 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 260 000 zł
191 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Stare Miasto
aktualne
1 260 000 zł
191 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Stare Miasto
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 6
  • Cena za m2 6596.86 zł
Szczegóły oferty
aktualne
335 000 zł
44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń
aktualne
335 000 zł
44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń
  • Piętro 6p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7613.64 zł
Szczegóły oferty
aktualne
490 000 zł
51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Koniuchy
aktualne
490 000 zł
51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Koniuchy
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9607.84 zł
Szczegóły oferty
aktualne
365 000 zł
52 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Fałata
aktualne
365 000 zł
52 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Fałata
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7019.23 zł
Szczegóły oferty
aktualne
490 000 zł
47.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Słoneczne Tarasy
aktualne
490 000 zł
47.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Słoneczne Tarasy
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10315.79 zł
Szczegóły oferty
aktualne
290 000 zł
37.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Na Skarpie
aktualne
290 000 zł
37.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Na Skarpie
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7816.71 zł
Szczegóły oferty
aktualne
850 000 zł
79.43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jar
aktualne
850 000 zł
79.43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jar
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 10701.25 zł
Szczegóły oferty