calendar
Wyszukiwarka
Toruń
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Toruń

Znaleziono 1236 ofert
aktualne
359 000 zł
50.18 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Fałata
aktualne
359 000 zł
50.18 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Fałata
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7154.24 zł
Szczegóły oferty
aktualne
390 000 zł
57.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Chełmińskie Przedmieście
aktualne
390 000 zł
57.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Chełmińskie Przedmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6830.12 zł
Szczegóły oferty
aktualne
299 000 zł
41.93 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Bydgoskie Przedmieście
aktualne
299 000 zł
41.93 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Bydgoskie Przedmieście
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7130.93 zł
Szczegóły oferty
aktualne
603 512 zł
66.32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
603 512 zł
66.32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 6p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9100 zł
Szczegóły oferty
aktualne
385 000 zł
72.84 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Na Skarpie
aktualne
385 000 zł
72.84 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Na Skarpie
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 5285.56 zł
Szczegóły oferty
aktualne
487 000 zł
53 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Centrum
aktualne
487 000 zł
53 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Centrum
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9188.68 zł
Szczegóły oferty
aktualne
350 000 zł
47.98 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Chełmińskie Przedmieście
aktualne
350 000 zł
47.98 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Chełmińskie Przedmieście
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7294.71 zł
Szczegóły oferty
aktualne
390 000 zł
52.87 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Grębocin
aktualne
390 000 zł
52.87 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Grębocin
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7376.58 zł
Szczegóły oferty
aktualne
325 000 zł
60.84 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Na Skarpie
aktualne
325 000 zł
60.84 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Na Skarpie
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5341.88 zł
Szczegóły oferty
aktualne
279 000 zł
37.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Rubinkowo I
aktualne
279 000 zł
37.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Rubinkowo I
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7361.48 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 152 000 zł
96.14 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Winnica
aktualne
1 152 000 zł
96.14 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Winnica
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 11982.53 zł
Szczegóły oferty
aktualne
375 000 zł
36.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
375 000 zł
36.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10217.98 zł
Szczegóły oferty